WhatsApp ile iletişime geç

HAKKIMIZDA

Merhabalar

1988 yılında başladığım profesyonel iş hayatımda; Sektörün öncü firmaları bünyesinde Genel Müdür olarak 22 yıl boyunca sektörümüze hizmet ettim. Endüstriyel yapılarda kullanılan sandviç panel sektöründe edindiğim yılların birikim ve tecrübesiyle, 2018 yılının Aralık ayında kurduğum ASTEK Panel A.Ş ile bayisi olduğum firmaların ürünlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyorum. Bu kapsamda ayrıca endüstriyel yapılarda kullanılan ısı-ışık-ses-yangın yalıtım malzemeleri alım ve satım alanında da faaliyet göstermekteyim.


Uygun fiyat, maksimum kalite

ASTEK Panel olarak; sandviç panel ve yalıtım malzemeleri tedariki konusunda bayisi olduğumuz firmaların uzmanlığı ve sektörümüzdeki deneyimlerine dayanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ürünlerimiz, mevcut mimari trendleri en fonksiyonel gereksinimlerle buluştururken, yüksek teknik özellikleriyle en zorlu standartlarda dahi ihtiyaçları karşılamaktadır. Sandviç panel ve yalıtım malzemeleri konusundaki her talebi, bayisi olduğumuz firmalardan uygun fiyat ve maksimum kalite ile temin ediyor, çevre hassasiyetlerini de göz önünde bulunduruyoruz.


Hedef: Sürdürülebilir Yapı Sektörü

Yapı sektöründe yalıtım paneline uygulanan teknolojik yenilikleri; çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan en sürdürülebilir şekilde sunmayı şiar edinmekteyiz. Bu hizmetlerimizi etkin bir lojistik hizmet sunarak gerçekleştirmek ise hedeflerimiz arasındadır. Yapı malzemesi tedarikçisi kimliğimizle birlikte, her zaman en yeni çözümleri sunabilen ve müşterilerimizle birlikte büyüyen güvenilir bir ortak haline gelmek, yegane dileğimizdir. Bu hedeflere ulaşmada; çalışanlarımızın ve işbirlikçilerimizin taahhüdü ve tutkusu, müşterilerimizle olan sağlam ve kalıcı diyaloglarımız kadar rol oynamaktadır.

ASTEK Panel A.Ş olarak, uluslararası standartlara tam uyumlu ve güvenilir malzemelerin kullanılmasıyla yapıların kalitesine katkıda bulunuyoruz. Taahhüt ettiğimiz hizmetlerle; yapıların yenilenmesi, tüketimin, enerji ve kaynak israfının azaltılması için çözümler sunan sürdürülebilir bir yapı endüstrisi için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bedri Asatekin